O nas

Najchętniej – wyskoczyłbyś gdzieś poza miasto, przeżyć przygodę dla twardzieli. Ale z drugiej strony – trochę się boisz całkowitego oderwania od wygód i łączności ze światem... W takim razie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: domki położone z dala od świata który znasz: wieżowców, korków i betonu. Z widokiem na Tatry, Pieniny i olbrzymie jezioro Czorsztyńskie. Ale z pełnią wygód i wszystkiego, co jest Ci potrzebne do funkcjonowania w czasie urlopu w Niedzicy.

Najważniejsze – nasze domki nie są góralskimi bacówkami, więc możesz w nich zamieszkać także w zimie. Mróz nie będzie Ci doskwierał, ponieważ są wyposażone w ogrzewanie kominkowe (w cenie pobytu oferujemy Ci zapas drewna). A jeśli jesteś zbyt wygodny aby bawić się w drwala – także w ogrzewanie elektryczne.

Na 60 m2 (tyle ma każdy z naszych sześciu domków) masz do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię (kuchenka, lodówka, naczynia) i łazienkę w hotelowym standardzie, salon z telewizją, taras oraz dwie duże, wygodne sypialnie na piętrze.

Niedaleko obiektu jest sklep (100m), kościół, boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci oraz jezioro. A jeśli nie będziesz chciał zwiedzać okolicy na terenie obiektu czeka na Ciebie miejsce do grilowania, a w Twoim domku – WI - FI.

Do Twojej dyspozycji jest także ogrodzony parking oraz monitoring okolicy domków – tak aby Twój urlop był w pełni bezpieczny. Cały czas na terenie ośrodka jest także nasz pracownik, który pomoże Ci zorientować się w okolicy i udzieli każdej możliwej pomocy.